Magazines

Self-service warehouses in Łódź

We offer warehouse space from 1m² to 10m²

Magazyn do wynajęcia – dla kogo?

Oferowane przez nas magazyny do przechowywania rzeczy to przechowalnie na wynajem, w których umieścisz przedmioty cenne i potrzebne, ale zbyt duże, by znalazło się dla nich miejsce w domu. Jeśli nie masz możliwości przechowywania w mieszkaniu ozdób świątecznych, nienoszonych ubrań, sprzętów sportowych czy elektronicznych, magazyn samoobsługowy będzie idealnym rozwiązaniem. To także propozycja dla osób sentymentalnych, które nie chcą wyrzucać pudełek z pamiątkami z przeszłości, a niestety nie mogą zatrzymać ich w domu.

Magazyn do przechowywania rzeczy jest opcją bezpieczną – podlega stałemu monitoringowi, co czyni go właściwym miejscem do trzymania nieużywanego telewizora, drogiego roweru, okazjonalnie wykorzystywanych akcesoriów hobbystycznych, kosztownych instrumentów muzycznych. Nie ulega wątpliwości, że magazyn na wynajem pełni funkcję pewnego schronu znacznie lepiej niż niestrzeżona piwnica.

Magazyny samoobsługowe (Łódź) – jak wybrać rozmiar?

Nasz magazyn samoobsługowy w Łodzi dostępny jest w różnych rozmiarach. Pamiątki i drobne sprzęty domowe zmieścisz w skrytce liczącej 1 m², natomiast dla osób o większym zapotrzebowaniu przygotowaliśmy magazyny samoobsługowe osiągające nawet 10 m². Żeby zdecydować, który wariant będzie najlepszy w Twoim przypadku, możesz pomierzyć przedmioty naszykowane do zmagazynowania. Możesz też skontaktować się z nami – doradzimy Ci, który magazyn do przechowywania rzeczy jest właściwy.

Co istotne, samoobsługowy magazyn do wynajęcia możesz w każdej chwili zmienić na mniejszy lub większy. Jeśli zabierzesz część przedmiotów bądź przeciwnie: będziesz chciał jakieś dołożyć, nie ma potrzeby, żebyś albo płacił za zbyt duży magazyn samoobsługowy, albo wynajmował dwa.

Magazyn samoobsługowy, czyli przechowalnia 24/7

Dlaczego warto wybrać właśnie nasze magazyny samoobsługowe w Łodzi? Ponieważ każdy z nich to swoista przechowalnia 24/7. Możesz przyjechać po choinkę w same święta, a po sprzęt grający tuż przed zabawą sylwestrową. Nie musisz pytać, czy magazyn do wynajęcia jest otwarty – będzie na pewno. Zadbaliśmy o to, by nasze magazyny do przechowywania rzeczy stały się prawdziwym przedłużeniem domu i pełniły funkcję piwnicy, do której przecież też można zejść bez względu na porę dnia i datę w kalendarzu.

Poznaj nasze magazyny samoobsługowe w Łodzi już dziś!

SEE THE PRICELIST
powierzchnie

Surface selection

24h

Access 24/h

bezpieczenstwo

Security

parking

Free parking

You don't know what surface you need?

Call Now Button